Zdravíme všechny vášnivé cestovatele a hlavně příznivce a návštěvníky našeho webu!
Naše rodinka minimalistických map se rozrostla už do pořádného počtu měst, všechna pohromadě je můžete nalézt pod naším eshopem. Mimo oblíbené JSPS mapy máme v nabídce ještě pár barevnějších kousků, zejména pro příznivce s dobrodružným srdcem.
Máte cestovatelského ducha nebo potřebujete obdarovat nějakého cestovatele? Tak to jste tu správně!
Rádi bychom vám představili nabídku cestovatelských plakátů, které vznikají výhradně z našich autorských fotografií.
Pod každým plakátem v našem e-shopu najdete krátkou informaci o tom, z jakého místa zrovna fotografie pochází. Například úvodní plakát je je z Yosemitského národního parku kousek od Glacier Point v USA. V době, kdy jsme chtěli tuto vyhlídku navštívit zrovna hořela část lesa.
Každý plakát obsahuje krátké cestovatelské poslání v angličtině. Plakáty jsou kvalitně tištěné na 120g papír a mají jednotný dostupný rozměr 40×50 cm, díky kterému snadno seženete rám.
Vše zasíláme řádně zabalené v papírovém tubusu a posíláme jako doporučenou zásilku Českou poštou.
JSPS
Sledujte nás