Zdravíme všechny cestovatele a příznivce minimalistického a skandinávského stylu!

Jsme nadšená dvojice do cestování, obdivujeme minimalismus, milujeme interiérový design, učíme se grafiku a už nějaký ten pátek ovládáme práci s fotografií. Společným úsilím rozvíjeme naše tvůrčí projekty, a to už více jak dva roky pod značkou JSPS.

Cestujete rádi? My ano, a vždy si dovezeme spoustu fotografií a suvenýrů ze samotných cest. Tentokrát jsme se ale zamýšleli, jak cestovatelskou tématiku vkusně zakomponovat i do interiéru bytu. Chtěli jsme použít jednoduchý motiv, který by nám připomínal naše oblíbená místa a přitom působil nerušivým a minimalistickým dojmem. S  trochou inspirace vznikla vlastní verze minimalistických map, následně i samotná značka JSPSpod kterou jsme se rozhodli vyrábět plakáty měst a nabídnout je napřed na známem Fleru. Vybírali jsme města, na která rádi vzpomínáme nebo k nim máme nějakou osobní vazbu. Sortiment naší tvorby se však nadále rozšiřuje, nejen o další plakáty měst, ale mezi novějšími produkty najdete například autorské barevné plakáty. Během podzimu navíc chystáme odstartovat další novinky!

Snažíme se prostřednictvím našich výrobků dělat radost a probouzet lásku k cestování a designu. Věříme, že na našem e-shopu potěšíte originálním dárkem nejen vaše blízké, ale i sebe.

Děkujeme za přízeň,
jste nejlepší!

team JSPS

 

  • Váš košík zeje prázdnotou.